Фірмовий стиль компанії
Фірмовий стиль для компанії - це унікальний образ, що виділяє її на тлі конкурентів; це важливі функціональні, якісні та емоційні цінності організації.
itroom.ua
розробка логотипу компанії
Логотип - це візитна картка і основа фірмового стилю кожної компанії. Розробка логотипу вимагає не мало досвіду, сил і уваги, щоб зробити його яскравим, незабутнім, осмисленим, що символізує основні принципи та ідеї. Саме тому дуже легко оцінити професіоналізм компанії.

Тут важливо вміти розповісти споживачеві цілу історію про бренд за допомогою простих, давно знайомих, образів, а вищим пілотажем вважається створення в логотипі гри двох і більше смислів. Ми вміємо виділяти ідею, філософію і ключові аспектів діяльності компанії. Ми готові допомогти Вам у розробці індивідуального і неповторного іміджу компанії і креативно реалізувати їх в кожному з елементів фірмового стилю.
Візитні картки
Візитна картка - невід'ємна частина ділового спілкування, комунікації з цільовою аудиторією, допоміжний інструмент рекламної та маркетингової стратегії сучасної компанії.

Правильно оформлена візитка, як і всі інші елементи фірмового стилю компанії, є запорукою її успішності, просування на ринку, це ще один крок на шляху до процвітання.

Цілісність і осмисленість фірмового стилю побічно допомагає донести клієнтам думка про надійність компанії і сформувати довіру у споживачів. Візитка доповнює імідж компанії і формує ставлення ділових партнерів і аудиторії до бренду і його продукції. Це найпростіший і лаконічний спосіб надати контактну інформацію про себе або про компанії.
itroom.ua
itroom.ua
розробка фірмового бланка
Фірмовий бланк - це не менш важливий елемент будь-якої компанії, він підкреслює її статус і сприяє розвитку корпоративної культури. Це також і ще один рекламний носій, оскільки часто постійні і потенційні клієнти і партнери знайомляться з організацією через документацію. Дизайнерське оформлення фірмового бланка обов'язково виконується в єдиній стилістиці і є комплексним доповненням ідеї.

Професійне виконання фірмового бланка може не тільки вигідно представити текстову інформацію, контактні дані, а й відобразити рід діяльності і підвищити впізнаваність бренду, його продукції. Крім того, всі наступні контакти з споживачем будуть сприяти підтримці позитивного образу організації.

Варто відзначити, що візуальне враження від фірмової документації у клієнта, може бути сильніше, ніж від розмови з менеджером по телефону або ж особистої зустрічі.
Створення веб-сайту
Веб-сайт - це також втілення власного стилю компанії, його ідеології, філософії і ключових аспектів діяльності.

Це інструмент комунікації з цільовою аудиторією 24 години на добу, допоміжний елемент рекламної та маркетингової стратегії сучасної компанії.

Дизайн сайту покликаний виражати індивідуальність і вигідно підкреслювати особливості компанії - це один з ключових чинників успішного бізнесу. Результатом непростий і копіткої роботи є впізнаваність бренду з боку споживачів і виділення серед конкурентів.

Веб-сайт є, свого роду, гарантією надійності, так як викликає довіру і створює враження сильної і процвітаючої компанії, що в усьому дотримується зразковий порядок і шанобливо ставиться до своїх клієнтів.
itroom.ua
Наше портфоліо
Дивитися всі роботи
Вам не достатньо інформації? Дзвонить!
Я відповім на всі Ваші запитання!:
(063) 897-56-42
(095) 896-45-89
(067) 896-45-85
(0432) 60-20-60
Замовити дзвінок
X

Замовити дзвінок

X

Замовити сайт